Titles you rated
ReboundRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0