Series
Ratings
232
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 2.5
Something About 1%Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0