Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 4.0