Titles you rated
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0