Movies
Ratings
1082
CobwebRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Re-startRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0