Movies
Ratings
539
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0