Series
Ratings
66- DoubtRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0