Series
Ratings
44
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0