Movies
Ratings
109
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0