Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0