Movies
Ratings
528
The ClassicRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
OasisRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.5