Series
Ratings
46
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0