Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.5
RachelRated ★ 2.0
Blue BeetleRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Doctor Who: The GiggleRated ★ 3.5
Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 4.0