Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0