Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 2.0
Hands of StoneRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 1.5
Lights OutRated ★ 0.5
New TrialRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
BluebeardRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 1.5
SparrowRated ★ 4.0