Movies
Ratings
329
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0