Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Home AgainRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5