Series
Ratings
41
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0