Movies
Ratings
93
The MercilessRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
A DayRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5