Titles you rated
Planet TerrorRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5