Movies
Ratings
195
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5