Movies
Ratings
1264
Good NewsRated ★ 4.0- Home Behind BarsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Men in HopeRated ★ 3.0