Movies
Ratings
235
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 4.0
ThunderboltRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0