Series
Ratings
181
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5