Series
Ratings
305
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Countdown: Paul vs TysonRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0