Movies
Ratings
999
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5