Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
- 와라! 편의점Rated ★ 1.5
Noonas Over FlowersRated ★ 1.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.0- Street Man FighterRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5