Movies
Ratings
760
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5