Series
Ratings
62
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0