Titles you rated
- Ghost StoriesRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
GretaRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5