Titles you rated
MapadoRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
The NetRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5