Series
Ratings
115
Money's WarfareRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0