Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Farewell, My QueenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0