Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5