Titles you rated
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
MomokuriRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0