Titles you rated
The LosersRated ★ 3.5
The Man with the Iron FistsRated ★ 2.0
Movie 43Rated ★ 2.5
SlitherRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Balls of FuryRated ★ 3.0
The Black DahliaRated ★ 2.0
The ExecutionerRated ★ 2.5
Shadowless SwordRated ★ 0.5
This Is the EndRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The CatRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Blood: The Last VampireRated ★ 0.5