Movies
Ratings
18
The ExorcistRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
HostelRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0