Titles you rated
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 2.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5