Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5