Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5
The Clovehitch KillerRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
AntebellumRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0