Series
Ratings
360
Sing AgainRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The MoleRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5