Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 1.5
American HustleRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 1.5