Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0