Movies
Ratings
73
Love, RosieRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0