Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0