Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0