Movies
Ratings
133
War MachineRated ★ 3.5
The Ghost and the DarknessRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
Twelve NightsRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5