Titles you rated
FingersmithRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5