Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0