Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 2.0
MissingRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 5.0
The StraysRated ★ 2.0
Frankie and JohnnyRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0